Y16253K01000T0R
MFR.Part #
Y16253K01000T0R
JLCPCB Part #
C4079842
Description
-55℃~+150℃ 3.01kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount