Y078520K0000T9L
MFR.Part #
Y078520K0000T9L
JLCPCB Part #
C1475018
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS