Y162563R4000A9R
MFR.Part #
Y162563R4000A9R
JLCPCB Part #
C4211733
Description
-55℃~+150℃ 300mW 63.4Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS