RN50C1471BB14
MFR.Part #
RN50C1471BB14
JLCPCB Part #
C1424328
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors