Y16255R00000D9R
MFR.Part #
Y16255R00000D9R
JLCPCB Part #
C4200360
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS