BFC237885622
MFR.Part #
BFC237885622
JLCPCB Part #
C3795825
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 6.2nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS