Y16255R00000D9W
MFR.Part #
Y16255R00000D9W
JLCPCB Part #
C4250214
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS