RNC50J2430BSRE5
MFR.Part #
RNC50J2430BSRE5
JLCPCB Part #
C3504785
Description
-65℃~+175℃ 100mW 243Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors