BFC237524124
MFR.Part #
BFC237524124
JLCPCB Part #
C3009563
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS