Y16254K99000T23R
MFR.Part #
Y16254K99000T23R
JLCPCB Part #
C4213341
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.99kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS