Y00606K98000B1L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00606K98000B1L
JLCPCB Part #
C1458437
Package
Plugin,D6.6xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.98kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors