KTR18EZPF2053
MFR.Part #
KTR18EZPF2053
JLCPCB Part #
C4318175
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS