Y1625400R000T9W
MFR.Part #
Y1625400R000T9W
JLCPCB Part #
C4171350
Description
-55℃~+150℃ 300mW 400Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS