Y000716K4240T0L
MFR.Part #
Y000716K4240T0L
JLCPCB Part #
C1473614
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16.424kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors