Y16253K20000Q23R
MFR.Part #
Y16253K20000Q23R
JLCPCB Part #
C4327834
Description
-55℃~+150℃ 3.2kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS