Y16253K05000B0W
MFR.Part #
Y16253K05000B0W
JLCPCB Part #
C4190856
Description
-55℃~+150℃ 3.05kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount