CRCW1210680RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1210680RJNEAHP
JLCPCB Part #
C4316112
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS