Y16252K25000B0W
MFR.Part #
Y16252K25000B0W
JLCPCB Part #
C4109113
Description
-55℃~+150℃ 2.25kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount