Y16251K15000B23R
MFR.Part #
Y16251K15000B23R
JLCPCB Part #
C3984974
Description
-55℃~+150℃ 1.15kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS