Y001380R0000B9L
MFR.Part #
Y001380R0000B9L
JLCPCB Part #
C1488330
Description
-55℃~+125℃ 2W 80Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS