RNC70J1332BRRE5
MFR.Part #
RNC70J1332BRRE5
JLCPCB Part #
C3511108
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors