Y162516K5000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162516K5000T0W
JLCPCB Part #
C4326419
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 16.5kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount