Y162511K5000T0W
MFR.Part #
Y162511K5000T0W
JLCPCB Part #
C3977748
Description
-55℃~+150℃ 11.5kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount