RT1206BRB0764R9L
MFR.Part #
RT1206BRB0764R9L
JLCPCB Part #
C6460892
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS