Y162515K4000B0W
MFR.Part #
Y162515K4000B0W
JLCPCB Part #
C4077451
Description
-55℃~+150℃ 15.4kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount