Y1625150R000F0W
MFR.Part #
Y1625150R000F0W
JLCPCB Part #
C4157156
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount