BFC237945115
MFR.Part #
BFC237945115
JLCPCB Part #
C5953389
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.1uF 160V、250V ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS