Y1625150R000F9W
MFR.Part #
Y1625150R000F9W
JLCPCB Part #
C4049095
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS