Y162514K3000B9W
MFR.Part #
Y162514K3000B9W
JLCPCB Part #
C4270779
Description
-55℃~+150℃ 14.3kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS