RN732BTTD1691F100
MFR.Part #
RN732BTTD1691F100
JLCPCB Part #
C4209799
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS