Y162514K0000Q24R
MFR.Part #
Y162514K0000Q24R
JLCPCB Part #
C3933951
Description
-55℃~+150℃ 14kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount