SG73S2BTTD8R87F
MFR.Part #
SG73S2BTTD8R87F
JLCPCB Part #
C4116292
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS