Y162512K0000Q24R
MFR.Part #
Y162512K0000Q24R
JLCPCB Part #
C4295958
Description
-55℃~+150℃ 12kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount