Y162512K6000B24R
MFR.Part #
Y162512K6000B24R
JLCPCB Part #
C4250563
Description
-55℃~+150℃ 12.6kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount