Y16251K27000B24R
MFR.Part #
Y16251K27000B24R
JLCPCB Part #
C4005663
Description
-55℃~+150℃ 1.27kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount