Y00074K40000V9L
MFR.Part #
Y00074K40000V9L
JLCPCB Part #
C1494092
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.4kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS