Y162488R7000A9W
MFR.Part #
Y162488R7000A9W
JLCPCB Part #
C4272016
Description
-55℃~+150℃ 200mW 88.7Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS