VS-60CPH03-N3
MFR.Part #
VS-60CPH03-N3
JLCPCB Part #
C21191923
Package
TO-247AC-3L
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.25V@30A 300A 300V 60A 60uA@300V TO-247AC-3L Schottky Diodes ROHS