Y1624643R000T9R
MFR.Part #
Y1624643R000T9R
JLCPCB Part #
C4264840
Description
-55℃~+150℃ 200mW 643Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS