Y16245K10000T9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16245K10000T9R
JLCPCB Part #
C4217223
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.1kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS