Y16245K10000T0R
MFR.Part #
Y16245K10000T0R
JLCPCB Part #
C4294015
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.1kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount