Y1624511R000T23R
MFR.Part #
Y1624511R000T23R
JLCPCB Part #
C4023331
Description
-55℃~+150℃ 200mW 511Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS