MCU08050D1052BP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCU08050D1052BP500
JLCPCB Part #
C4053016
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS