Y1625511R000Q23R
MFR.Part #
Y1625511R000Q23R
JLCPCB Part #
C4140766
Description
-55℃~+150℃ 300mW 511Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS