Y1624200R000Q9R
MFR.Part #
Y1624200R000Q9R
JLCPCB Part #
C2931503
Description
-55℃~+150℃ 200mW 200Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS