Y1628200R000Q9R
MFR.Part #
Y1628200R000Q9R
JLCPCB Part #
C4020051
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS