Y16241K37000D0W
MFR.Part #
Y16241K37000D0W
JLCPCB Part #
C4132953
Description
-55℃~+150℃ 1.37kΩ 200mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount