Y1611125R000B0W
MFR.Part #
Y1611125R000B0W
JLCPCB Part #
C3996952
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount