BFC233862102
MFR.Part #
BFC233862102
JLCPCB Part #
C3299842
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1nF 300V Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS