Y11211K06000T9L
MFR.Part #
Y11211K06000T9L
JLCPCB Part #
C4121802
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.06kΩ 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS